Skip to main content

پيامک (SMS)

سرويس مارکتينگ اتوماسيون zebline در قسمت کمپين پيامک، اين امکان را براي شما فراهم مي نمايد تا بتوانيد در يک نماي کلي در میان انبوه پیامک‌های تبلیغاتی رقبا، با مشتریانتان هرکجا که هستند، تعامل داشته باشید و دیده شوید. زبلاين در افزایش جذب و نرخ بازگشت، عملکرد موفقيت آميزي داشته و با استفاده از راهکار های نوین جذب مشتری، هزینه های به دست آوردن مشتری جدید را به طرز چشمگیری برای شما کاهش مي دهد و همچنین تبدیل به ابزاری کارآمد برای افزایش میزان نگهداشت مشتریان شما مي شود.

چرا استفاده از سرويس مارکتينگ اتوماسيون zebline بازاریابی پیامکی شما را متحول می‌کند؟

 • اجرای کمپین‌ها بر اساس تعاملات کاربر

کار با دیتابیس‌های حجیم جهت ارسال پیامک را فراموش کرده و با زبلاین، برای هرقدم از تعامل مشتری، برنامه‌ای ویژه داشته باشید.

 • امکان پایش و بهبود در لحظه کمپین‌های پیامکی

با زبلاین کشف کنید کدام مسیر در استراتژی‌های کمپین بازاریابی، شما را به هدف مورد نظر می‌رساند و در جهت تقویت آن‌ها قدم بردارید.

 • امکان ایجاد سقف در تعداد پیام‌های دریافتی هر کاربر

با زبلاین می‌توانید تعیین کنید که حداکثر تعداد پیامک‌های ارسالی برای هر کاربر چقدر باشد. با این‌کار از تاثیر منفی ارسال بیش از حد پیام بر مخاطبان خود جلوگیری کنید.

ایجاد تجربه‌ کاربری یکپارچه برای مشتریان در کمپین‌های پیامکی:

با استفاده از کانال ارسال پيامک در زبلاین با مشتریان آفلاین خود تعامل را آغاز کرده و پیام تبلیغاتی خود را در کانال ترجیحی آن‌ها قرار دهید.

 • کمپین‌های پيامک بر اساس تعاملات کاربران

با استفاده از زبلاین برای هر نوع از تعاملات کاربر پاسخی مناسب از طریق پیامک ارائه کنید، تفاوتی ندارد که کاربر به چه مرحله‌ای از تعامل با شما رسیده باشد، با امکان ارسال پیام ‌های شخصی‌سازی شده در زبلاین، ارتباطی یکپارچه با آن‌ها را، شروع کنید.

 • ارسال پیام‌های تراکنش محور

پیام‌هایی با محوریت تراکنش‌های کاربر را به ‌طور کاملا خودکار و درلحظه ارسال کنید، پیام ‌هایی شامل تشکر از خرید، اطلاعات تراکنش و… به صورت شخصی‌سازی شده در زبلاین، قابل اجراست.

 • ارسال پیامک های شخصی سازی شده

زبلاین به عنوان نیروی محرک برای دریافت بهترین نتیجه از کمپین‌های پیامکی در اختیار شماست. نرخ کلیک پیامک‌های ارسالی خود را با استفاده از مشخصات کاربر به طرز چشمگیری افزایش دهید.

 • امکان یکپارچه‌سازی با سایر سامانه‌های ارسال پيامک

زبلاین با تمامی سامانه‌های ارسال پیامک قابل یکپارچه‌سازی است، برای ارسال کمپین‌های خود در زبلاین نیاز به هیچگونه امکانات دیگری وجود ندارد. شما می‌توانید از قدرت زبلاین در سامانه کنونی ارسال پیامک خود، استفاده کنید.

شخصی‌سازی گسترده پیامک‌های ارسالی

ارتباط با مخاطبان را با کمپین شخصی‌سازی شده پیامکی ایجاد کنید و هر پیامک را با اطلاعات مشتری، اولویت‌ها و نحوه تعاملات کاربر، ترکیب کنید.

کمپین‌های پیامکی خود رابر اساس رفتار و تعاملات کاربر اجرا کنید.

مشتریان سبد خرید خود را رها کرده اند؟ به صورت خودکار برایشان پیامک ارسال کنید.

پرداخت موفقیت آمیز داشته اند؟ اطلاعات تراکنش را به صورت خودکار ارسال کنید.

از محصولی دیدن کرده اند؟ به صورت خودکار کد تخفیف ارسال کنید.

قدرت کمپین های پیامکی خود را چند برابر کنید.

تفاوتی نمیکند در چه ساعتی از روز، کاربر تعامل با شما را شروع می‌کند. با زبلاین پيامک هاي تبلیغاتی شما بدون نیاز به نیروی انسانی، آماده ارسال هستند.

 • امکان مدیریت در لحظه کمپین‌ها

کمپین‌های پیامکی را هر لحظه زیر نظر بگیرید و بر هر جنبه‌ای از آن مدیریت کامل داشته باشید و در هرلحظه بهترین بازخورد را از پیام‌های بازاریابی خود کسب کنید.

 • ارائه گزارش‌های تحلیلی از کمپین‌ها

با زبلاین هیچ متغیری از پیش چشم شما پنهان نخواهد ماند. با بررسی نمودارهای آماری، فعالیت‌های گذشته خود را برای رسیدن به بهترین نتیجه در آینده، بررسی و تحلیل کنید.

 • ردیابی نرخ تبدیل مشتریان

میزان تاثیرگذاری پيامک های ارسالی خود را بر تعامل کاربران خود ردیابی کنید و بررسی کنید که هرکدام از آن‌ها در چه مرحله ای از قیف فروش کسب‌وکارتان قرار دارد

 • تنظیمات همه جانبه پیکربندی و محدودیت بر تعداد ارسال

با زبلاین می‌توانید تعیین کنید که حداکثر پیامک‌های ارسالی برای هر کاربر چقدر باشد. با این‌کار از تاثیر منفی ارسال بیش از حد پیام بر مخاطبان خود جلوگیری کنید.

امکانات کلیدی پيامک مارکتینگ در زبلاین

 • بخش‌بندی دقیق کاربران

با بخش‌بندی مشتریان، ارسال همگانی پيامک ها را فراموش کنید و در جهت موفقیت کمپین‌های خود هدفمندتر قدم بردارید.

 • هدف گذاری کاربران بر اساس نحوه تعامل

پيامک ‌هایی هدفمند بر اساس نحوه تعامل و ویژگی‌های کاربران برای افزایش بازدهی کمپین‌هایتان ارسال کنید.

 • شخصی‌سازی پیام‌ها

با شخصی‌سازی پيامک ها بر اساس ویژگی‌های کاربر، دستیابی بهتری به نتیجه کمپین‌های بازاریابی داشته باشید.

 • ارسال خودکار وب پوش

بدون نیاز به نیروی انسانی با طراحی سفر مشتری پیام‌های خود را به صورت خودکار ارسال کنید.

 • امکان استفاده از A/B تست

انواع مختلف پيامک ها را جهت رسیدن به بهترین نتیجه، آزمایش کنید و بهترین نسخه پیام خود را انتخاب کنید.

 • دریافت گزارشات تحلیلی

هیچ آماری از کمپین‌های پيامکي شما از پیش چشمانتان پنهان نخواهد ماند، کوچکترین متغیری از کمپین‌های خود را زیر نظر بگیرید.

امکان يکپارچگي با سیستم‌های ارسال پیامک گوناگون

نگران خطوط پیامکی خود نباشید، زبلاین امکان یکپارچه شدن با تمامی سیستم‌های ارسال پیامک را فراهم کرده است.

نکته: به منظور ارسال پیامک از طریق سرويس مارکتينگ اتوماسيون zebline ، نياز به یک سرویس دهنده ارسال پیامک مانند کاوه نگار یا ملی پیامک، و فعال کردن پلاگین آن دارید. در صورتی که پلاگین سرویس پیامک شما در قسمت Integrations->Plugins وجود ندارد، درخواست اینتگریشن را با پشتیبانی در میان گذاشته، تا در اسرع وقت پلاگین مربوطه جهت استفاده شما اضافه شود.

با انتخاب Campagins > SMS می توانید به اطلاعات پيامک ها، دسترسی داشته باشید.

شکل 131-نماي کلي پيامک، را نشان می دهد.


شکل 131-نماي کلي پيامک

شکل 132-عملکرد پيامک، را نشان مي دهد.
شکل 132-عملکرد پيامک

همانطور که در شکل 132-عملکرد پيامک، نشان داده شده است، مي توانيد با انتخاب SMS از منوي سمت چپ، ليستي از تمامي پيامک هاي ايجاد شده را ببينيد که ممکن است در چندين صفحه، گسترش یابند. با استفاده از نمادهای قرار داده شده در هر سطر، می توانید مطابق با نیاز خود، نام پيامک مربوطه را جهت مشاهده اطلاعات پيامک، ویرایش، کپي و حذف، انتخاب کنید. از طرفي مي توانيد برحسب نياز، پيامک جديدي را ايجاد کرده و يا پيامک مورد نظر خود را جست و جو نماييد. همچنين مي توانيد اطلاعات پيامک ها را به صورت دسته اي حذف نماييد.

ازاينرو، عملکرد پيامک، مشتمل بر بخش هاي ذيل است که در ادامه به جزييات هريک از آن ها اشاره شده است:

 • جست و جو(Search)
 • ايجاد پيامک جديد (Add New SMS)
 • مشاهده(View)
 • ويرايش(Edit)
 • کپي(Clone)
 • حذف(Delete)

سرويس مارکتينگ اتوماسيون zebline، به شما اين امکان را می دهد تا بتوانيد بر اساس معيارهاي جست جو، پيامک مورد نظر را فيلتر کرده و گام بعدي را طي نماييد. معيارهاي جست و جو عبارتند از: جست و جوي دقيق يا مشابه کلمات کلیدی و فيلترينگ بر روي يک يا چند ستون مشخص. عبارت جستجوی کاربر مي بايست دقیقا با کلمه کلیدی مطابقت داشته يا مشابه کلمه کليدي باشد. همچنین فیلد هایی که می خواهید جست و جوی خود را در میان آن ها انجام دهید را، انتخاب کرده و در آخر آيکون Apply را جهت اعمال، کليک نماييد.

شکل 133-عملکرد جست و جوي پيامک، را نشان مي دهد.


شکل 133-عملکرد جست و جوي پيامک

### ايجاد پيامک جديد (Add New SMS) براي ايجاد يک پيامک جديد، لازم است درک صحيحي از نحوه کاربري آن، داشته باشيد. ازاين رو توصيه مي شود قبل از اين که اقدامات بعدي را اعمال کنيد، درک کاملي از کاربران(Users) و رویدادها(Events) و سگمنت ها(Segments)، داشته باشيد. سرويس مارکتينگ اتوماسيون zebline، این امکان را فراهم مي کند تا مشتریان را بر اساس ویژگی‌های کاربری و نحوه تعاملات آن‌ها، به گروه‌هایی تقسیم کرده و پیام‌هایی هدفمندتر برای مخاطبان ارسال کنید تا موجب افزایش نرخ تبدیل آن‌ها شود. پيامک ‌هایی هدفمند بر اساس نحوه تعامل و ویژگی‌های کاربران برای افزایش بازدهی کمپین‌هایتان ارسال کنید

برای ایجاد یک پيامک جديد، می‌توانید مانند شکل 134-عملکرد ايجاد پيامک جديد، بر روی آیکون New که در صفحه اصلی SMS، قرار دارد، کلیک کرده تا صفحه مربوط به ايجاد پيامک جديد(Add New SMS) براي شما باز شود.

شکل 134-عملکرد ايجاد پيامک جديد، را نشان مي دهد.


شکل 134-عملکرد ايجاد پيامک جديد

در صفحه مربوط به ايجاد پيامک جديد(Add New SMS)، مي توانيد با وارد نمودن اطلاعات پايه و پيامک هاي شخصي سازي شده و مشخص کردن نوع محتوا(Content Type) که دربرگيرنده ارسال مستقیم پیامک به سگمنت(Create a campaign) و ارسال پیامک از طریق اتومیشن(Use in a automation) مي باشد، مراحل مربوط به هريک را طي نموده تا در پايان مراحل سپري شده، کمپين پيامک جديد ايجاد شود.

شکل 135-نماي کلي ايجاد پيامک جديد، را نشان مي دهد.


شکل 135-نماي کلي ايجاد پيامک جديد

در حالت کلي مراحل ايجاد پيامک جديد بدون در نظرگرفتن نوع محتوا(Content Type) عبارتند از:

 • مرحله Basics
 • مرحله Message & Personalization
 • مرحله Track & Links
 • مرحله Audience
 • مرحله Conversion
 • مرحله Launch Campaign

در مرحله Basics، نام کمپین، پلاگین مورد نظر، زبان انتخابي جهت ارسال و دسته بندی کمپین خود را مشخص نمایید. سپس آيکون Next را کليک نماييد تا به مرحله بعدي(Message & Personalization) برويد.

شکل 136-نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Basics)، را نشان مي دهد.


شکل 136-نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Basics)

در مرحله Message & Personalization، متن پیامک خود را بنویسید. همچنین می توانید از قابلیت محتوای متغیر جهت شخصی سازی کمپین خود استفاده نمایید. سپس آيکون Next را کليک نماييد تا به مرحله بعدي(Track & Links) برويد.

شکل 137-نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Message & Personalization)، را نشان مي دهد.


شکل 137-نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Message & Personalization)

در مرحله Track & Links، می توانید از قابلیت کوتاه کننده لینک زبلاین استفاده کنید. در صورتی که نیاز به ارسال لینک در پیامک خود دارید، می توانید با فعال کردن تیک مربوطه(Track Clicks)، لینک را در متن پیام کپی کنید تا زبلاین به صورت خودکار لینک را کوتاه کرده و سپس کمپین را به کاربرها ارسال نماید. در نهایت آيکون Finish را کليک نماييد تا کمپین شما ساخته شود.

شکل 138-نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Track & Links)، را نشان مي دهد.


شکل 138-نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Track & Links)

نکته: در مراحل فوق، مشخص نمودن نام پيامک(SMS Name)، سرويس دهنده ارسال پيامک(Provider)، متن پيامک(SMS Message) ضروري است، در غير اين صورت، خطاي Validationدريافت خواهيد نمود.

شکل 139-نماي کلي خطاهاي ايجاد پيامک جديد، را نشان مي دهد.


شکل 139-نماي کلي خطاهاي ايجاد پيامک جديد

استفاده از قابلیت محتوای متغیر(Dynamic Content) در کمپین پیامک

کاربرد محتواي متغير(Dynamic Content) برای شخصی سازی بیشتر پیام هاست. به عنوان مثال، می توانید نام هر شخص را در ابتدای متن هر پیامک قرار دهید.

از اين رو، جهت استفاده از محتوای متغیر، کافی است در مرحله Message & Personalization، بر روي آيکون Dynamic Content کليک کرده و با انتخاب ويژگي مورد نظر از لیست ويژگي های کاربران، در متن پیام، به صورت اتوماتیک نمایش داده شود.

شکل 140-نماي کلي قابليت محتواي متغير در کمپين پيامک، را نشان مي دهد.


شکل 140-نماي کلي قابليت محتواي متغير در کمپين پيامک

نکته: جهت ارسال مستقیم پیامک به سگمنت، در مرحله Basics ، مي بايست گزینه ارسال مستقیم پیامک به سگمنت (Create a campaign)را، انتخاب کنید. سپس بر روي آيکون Next کلیک نماييد تا وارد مرحله Audience شويد.

شکل 141- نماي کلي ايجاد پيامک جديد جهت ارسال مستقيم به سگمنت (مرحله Basics)، را نشان مي دهد.


شکل 141- نماي کلي ايجاد پيامک جديد جهت ارسال مستقيم به سگمنت (مرحله Basics)

در مرحله Audience، سگمنت مورد نظر(Specify Segment) و زمان بندی ارسال(Schedule) را، انتخاب کرده و بر روي آيکون Next کلیک نماييد تا وارد مرحله Conversion شويد.

شکل 142- نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Audience)، را نشان مي دهد.


شکل 142- نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Audience)

در مرحله Conversion، جهت رديابي نرخ تبديل مشتريان و میزان تاثیرگذاری پيامک های ارسالی خود بر تعامل کاربران، رویدادی را که می‌خواهید به عنوان هدف تبدیل، ردیابی کنید، انتخاب کرده و سپس بر روي آيکون Next کلیک نماييد تا وارد مرحله Launch Campaign شويد.

شکل 143- نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Conversion)، را نشان مي دهد.


شکل 143- نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Conversion)

شکل 144- نماي کلي عملکرد فيلتر رويدادهاي کاربر در ايجاد پيامک جديد(مرحله Conversion)، را نشان مي دهد.
شکل 144- نماي کلي عملکرد فيلتر رويدادهاي کاربر در ايجاد پيامک جديد(مرحله Conversion)

در مرحله Launch Campaign، گزینه Yes, Continue! را کلیک کرده تا کمپین شما در زمان تعيين شده، به سگمنت مورد نظر ارسال گردد.

شکل 145- نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Launch Campaign)، را نشان مي دهد.


شکل 145- نماي کلي ايجاد پيامک جديد(مرحله Launch Campaign)

شکل 146- نماي کلي ايجاد پيامک جديد-تاييد نهايي(مرحله Launch Campaign)، را نشان مي دهد.
شکل 146- نماي کلي ايجاد پيامک جديد-تاييد نهايي(مرحله Launch Campaign)

نکته: جهت ارسال پیامک از طریق اتومیشن، در مرحله Basics ، مي بايست گزینه ارسال پیامک از طریق اتومیشن(Use in a automation) را، انتخاب کنید. سپس سایر مراحل ساخت کمپین را طی کرده، در نهایت در مرحله Track & Links، آيکون Finish را کليک نماييد تا کمپین پیامک شما جهت استفاده در اتومیشن ذخیره شود.

شکل 147- نماي کلي ايجاد پيامک جديد جهت ارسال از طريق اتوميشن (مرحله Basics)، را نشان مي دهد.


شکل 147- نماي کلي ايجاد پيامک جديد جهت ارسال از طريق اتوميشن (مرحله Basics)

نکته: پس از ايجاد پيامک جديد، اطلاعات پيامک به ليست کمپين پيامکي اضافه مي شود و اين ليست، براساس نوع محتوا(C/A)، قابل تفکيک مي باشد.

شکل 148- نماي کلي ليست کمپين پيامکي بر اساس نوع محتوا (C/A)، را نشان مي دهد.


شکل 148- نماي کلي ليست کمپين پيامکي بر اساس نوع محتوا (C/A)

نکته: لطفا توجه داشته باشید جهت ايجاد پيامک جديد در قسمت کمپين، به مجوز لازم، نیاز دارید.

مشاهده(View)

در سرويس مارکتينگ اتوماسيون zebline، مي توانيد چگونگي تأثیر جمعی تمامي کمپین های پیامکی خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بینش ارزشمندی در مورد تعاملات کاربر و کانال به دست آورید.

به عبارتي، هنگامی که چندين کمپین پیامکی را از طریق کانال یا سفرها راه‌اندازی کردید، می‌توانید تأثیر جمعی آن‌ها را بر تعامل کاربر، تبدیل‌ها و درآمد از طریق نمای کلی پیامک، تجزیه و تحلیل کنید.

آمار تجمعی را بر اساس تعاملات کمپین کاربر که در بازه زمانی انتخاب شده رخ می دهد، مشاهده خواهید کرد.

به‌طور پیش‌فرض، نمای کلی پیامک، تأثیر کلی تمامي کمپین‌های پیامکی را در ۷ روز گذشته در برابر شاخص‌های عملکرد کلیدی مانند کلیک‌ها، تبدیل‌ها، درآمد، تحویل‌ها، شکست‌ها و غیره به شما نشان می‌دهد.

مقایسه کمپین به شما کمک می‌کند تأثیر جمعی تمامي کمپین‌های خود را تجزیه و تحلیل کنید و روند تعاملات کانال کاربر را بر اساس معیارهای کلیدی، تقسیم بر انواع کمپین شناسایی کنید.

این بخش یک نمای کلی از عملکرد کانال در برابر معیارهای گسترده ای مانند قابلیت دسترسی به کانال، مشترکین جدید، کاربران درگیر شده و کل درآمد ایجاد شده ارائه می دهد.

برای ورود به بخش پروفایل هر پيامک، مي توانيد مانند شکل 149-عملکرد مشاهده پروفايل پيامک، بر روی نماد سه نقطه(...)که در صفحه اصلی SMS، قرار دارد، کلیک کرده و آيکون View را انتخاب کنيد تا صفحه مربوط به اطلاعات پروفايل هر پيامک (SMS Profile) براي شما باز شود. در این بخش می توانید اطلاعات مربوط به پروفايل هر پيامک که دربرگيرنده آمار تجمعي بر اساس تعاملات کمپين کاربر(CLICK_SMS, SMS_SUCCESS, SMS_FAILED)، اطلاعات تماس(ليست کاربران و تعداد کليک بر روي يک URL مشخص) است، مشاهده کنید. همچنین در این بخش قابلیت هایی از قبیل Edit و لينک به پروفايل ليد، در دسترس است.


شکل 149-عملکرد مشاهده پروفايل پيامک

شکل 150-نماي کلي پروفايل پيامک(SMS Profile)، را نشان مي دهد که با دسترسی به آن، مي توان کمپین های پیامکی را تجزیه و تحلیل کرد.
شکل 150-نماي کلي پروفايل پيامک(SMS Profile)

نکته: لطفا توجه داشته باشید جهت مشاهده اطلاعات پروفايل پيامک در قسمت کمپين، به مجوز لازم، نیاز دارید.

ويرايش(Edit)

برای ورود به بخش ويرايش پروفایل هر پيامک، مي توانيد مانند شکل 151-عملکرد ويرايش پروفايل پيامک، بر روی نماد سه نقطه(...)که در صفحه اصلی SMS، قرار دارد، کلیک کرده و آيکون Edit را انتخاب کنيد تا صفحه مربوط به اطلاعات پروفايل هر پيامک (SMS Profile) براي شما باز شود. در این بخش می توانید اطلاعات مربوط به پروفايل هر پيامک(اطلاعات پايه، پيامک هاي شخصي سازي شده، نوع محتواو...) را به صورت مجزا، مشاهده و ويرايش کنید. به عبارتي، اطلاعات مذکور، در هريک از مراحل اشاره شده در هنگام ايجاد پيامک جديد، قابل ويرايش است.


شکل 151-عملکرد ويرايش پروفايل پيامک

شکل 152-نماي کلي ويرايش پروفايل پيامک(Edit SMS)، را نشان مي دهد که با دسترسی به آن، مي توان کمپین هاي پیامکی را ويرايش کرد.
شکل 152-نماي کلي ويرايش پروفايل پيامک(Edit SMS)

نکته: جزييات مربوط به پروفايل پيامک، به طور مفصل در بخش ايجاد پيامک جديد(Add New SMS)، توضيح داده شده است. لطفا به اين بخش مراجعه نماييد.

نکته: لطفا توجه داشته باشید جهت ويرايش اطلاعات پروفايل پيامک در قسمت کمپين، به مجوز لازم، نیاز دارید.

کپي(Clone)

برای ورود به بخش کپي هر پيامک، مي توانيد مانند شکل 153-عملکرد کپي پيامک، بر روی نماد سه نقطه(...)که در صفحه اصلی SMS، قرار دارد، کلیک کرده و آيکون Clone را انتخاب کنيد تا پيامک انتخابي کپي شود. در این بخش می توانید اطلاعات مربوط به هر پيامک را به صورت مجزا، مشاهده و ويرايش کنید.


شکل 153-عملکرد کپي پيامک

می توانید پيامک های موجود خود را برای ایجاد پيامک های بیشتر با تغییرات جزئی کپی کنید و آن ها را ويرايش نماييد.

نکته: جزييات مربوط به پيامک، به طور مفصل در بخش ايجاد پيامک(Add New SMS)، توضيح داده شده است. لطفا به اين بخش مراجعه نماييد.

نکته: لطفا توجه داشته باشید جهت کپي پيامک در قسمت کمپين، به مجوز لازم، نیاز دارید.

حذف(Delete)

جهت حذف اطلاعات پروفایل هر پيامک، مي توانيد مانند ، بر روی نماد سه نقطه(...)که در صفحه اصلی SMS، قرار دارد، کلیک کرده و آيکون Delete را انتخاب کنيد تا صفحه مربوط به تاييد حذف اطلاعات پروفايل هر پيامک (SMS Profile) براي شما باز شود. پس از انتخاب آيکون تاييد(Confirm)، اطلاعات مربوط به پروفايل هر پيامک ، حذف مي شود.

شکل 154-عملکرد حذف پروفايل پيامک، را نشان مي دهد.


شکل 154-عملکرد حذف پروفايل پيامک

شکل 155-عملکرد حذف پروفايل پيامک(Confirmation)، را نشان مي دهد.
شکل 155-عملکرد حذف پروفايل پيامک(Confirmation)

نکته: جهت حذف به صورت دسته ای، پيامک هاي مورد نظر را انتخاب کرده و سپس آيکون حذف(Delete) را انتخاب کنيد تا صفحه مربوط به تاييد حذف اطلاعات پروفايل هر پيامک (SMS Profile) براي شما باز شود. سپس با انتخاب آيکون تاييد(Confirm)، اطلاعات مربوط به پروفايل پيامک هاي انتخاب شده، حذف مي شود.

شکل 156-عملکرد حذف دسته اي پروفايل پيامک، را نشان مي دهد.


شکل 156-عملکرد حذف دسته اي پروفايل پيامک

نکته: لطفا توجه داشته باشید جهت حذف اطلاعات پروفايل پيامک در قسمت کمپين، به مجوز لازم، نیاز دارید.